RLB0914-102KL
MI-J20-MA
RLB0914-102KL
Bourns Inc Inductor Power Wirewound 1000uH 10% 252KHz 40Q-Factor Ferrite 0.42A 2.1Ohm DCR RDL
------------------------------------------------
Availability:
1175 In Stock
Qty:
>= 500
Description
RLB0914-102KL - Bourns Inc Inductor Power Wirewound 1000uH 10% 252KHz 40Q-Factor Ferrite 0.42A 2.1Ohm DCR RDL - Date Code: 2229