SRR1210-270M
MI-J20-MA
SRR1210-270M
Bourns SRR1210-270M - Power Inductor (SMD), 27 µH, 5 A, Shielded, 4.2 A, SRR1210 Series
------------------------------------------------
Availability:
250 In Stock
Qty:
>= 250
Description
SRR1210-270M - Bourns - SRR1210-270M - Power Inductor (SMD), 27 µH, 5 A, Shielded, 4.2 A, SRR1210 Series Date Code 2203