SRR1210-270M
Bourns SRR1210-270M - Power Inductor (SMD), 27 µH, 5 A, Shielded, 4.2 A, SRR1210 Series
------------------------------------------------
  • Availability: 250 In Stock
  • ------------------------------------------------
    >= 250
    Total Price:
    SRR1210-270M - Bourns - SRR1210-270M - Power Inductor (SMD), 27 µH, 5 A, Shielded, 4.2 A, SRR1210 Series Date Code 2203