GST60A15-P1J
MI-J20-MA
GST60A15-P1J
Mean Well Desktop AC Adapters 60W 15V 4A Level VI 2.1x5.5plug
------------------------------------------------
Availability:
40 In Stock
Description
GST60A15-P1J - Mean Well Desktop AC Adapters 60W 15V 4A Level VI 2.1x5.5plug - Date Code: 2301