B72214S350K101
MI-J20-MA
B72214S350K101
TDK Corporation Var MOV 35VAC/45VDC 1000A 56V Thru-Hole Radial Bulk
------------------------------------------------
Availability:
108 In Stock
Description
B72214S350K101 - TDK Corporation Var MOV 35VAC/45VDC 1000A 56V Thru-Hole Radial Bulk Date Code: 2213