C1608C0G2E681JT000N
MI-J20-MA
C1608C0G2E681JT000N
TDK Corporation Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 250V 680pF C0G 5% T: 0.8mm
------------------------------------------------
Availability:
24000 In Stock
Qty:
>= 4000
Description
C1608C0G2E681JT000N TDK Corporation Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 250V 680pF C0G 5% T: 0.8mm Date Code: 1816