VLS3015CX-2R2M-1
MI-J20-MA
VLS3015CX-2R2M-1
TDK Corporation Power Inductors - SMD 2.2uH 20% 64 mOhms 1.71A
------------------------------------------------
Availability:
1000 In Stock
Description
VLS3015CX-2R2M-1 - TDK Corporation Power Inductors - SMD 2.2uH 20% 64 mOhms 1.71A Date Code: 2226