199D106X9050F6V1
MI-J20-MA
199D106X9050F6V1
Vishay Intertechnologies Cap Tant Solid 10uF 50V 10% (9.6 X 19mm) Radial 5.08mm 125°C Bulk
------------------------------------------------
Availability:
100 In Stock
Description
199D106X9050F6V1 - Vishay Intertechnologies Cap Tant Solid 10uF 50V 10% (9.6 X 19mm) Radial 5.08mm 125°C Bulk Date Code: 2201