CRCW060333R0FKEAHP
MI-J20-MA
CRCW060333R0FKEAHP
Vishay Intertechnologies Res Thick Film 0603 33 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
------------------------------------------------
Availability:
40000 In Stock
Qty:
>= 5000
Description
CRCW060333R0FKEAHP - Vishay Intertechnologies Res Thick Film 0603 33 Ohm 1% 0.33W(1/3W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200 Date Code: 1723