WSL2512R0150FEA
MI-J20-MA
WSL2512R0150FEA
Vishay Intertechnologies Res Metal Strip 2512 0.015 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
------------------------------------------------
Availability:
8000 In Stock
Qty:
>= 1000
Description
WSL2512R0150FEA Vishay Intertechnologies Res Metal Strip 2512 0.015 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200 Date Code: 2234