WSLP1206R0100FEB
MI-J20-MA
WSLP1206R0100FEB
Vishay Intertechnologies Res Metal Strip 1206 0.01 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
------------------------------------------------
Availability:
130 In Stock
Description
WSLP1206R0100FEB Vishay Intertechnologies Res Metal Strip 1206 0.01 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200 Date Code: 2137