CMB02070X1501GB200
Vishay Intertechnologies MELF Resistors 0.4W 1.5Kohms 2% 0207 MELF 500V
------------------------------------------------
  • Availability: 2000 In Stock
  • ------------------------------------------------
    >= 1000
    Total Price:
    CMB02070X1501GB200 - Vishay Intertechnologies MELF Resistors 0.4W 1.5Kohms 2% 0207 MELF 500V - Date Code: 1233