CMB02070X1501GB200
MI-J20-MA
CMB02070X1501GB200
Vishay Intertechnologies MELF Resistors 0.4W 1.5Kohms 2% 0207 MELF 500V
------------------------------------------------
Availability:
2000 In Stock
Qty:
>= 1000
Description
CMB02070X1501GB200 - Vishay Intertechnologies MELF Resistors 0.4W 1.5Kohms 2% 0207 MELF 500V - Date Code: 1233